Суспільство

На Кіровоградщині заборгованість по зарплаті становить майже мільйон гривень

. 1207

Кіровоградська область у списку тих, в кого найменша заборгованість по заробітній платі.

 

1512989099 zaderzhka zarplati chto nuzhno delat sotrudniku 2 copyПро це повідомив начальник Управління ДВС ГТУЮ у Кіровоградській області Віктор Журавко сьогодні, 7 червня, під час прес-конференції.

За його словами, з початку року в області перебувало на виконанні виконавчої служби 870 документів про стягнення заборгованості по заробітній платі на суму 3 млн 143 тис 845 грн.

"Протягом 5-ти місяців відділом державної виконавчої служби завершено 840 виконавчих проваджень. Тобто на виконанні лишилося лише 30 на суму 982 тис 698 грн. Завершено, стягнено і перераховано на рахунки стягувачів 2 млн 154 тис 136 грн. На сьогоднішній день залишок виконавчих проваджень по стягненню заборгованості по заробітній платі залишилися у проблемних підприємствах, які знаходяться у банкрутстві та оскаржують виконавчі документи в інших інстанціях. Там винесені ухвали про зупинення виконавчих проваджень. Але ми щотижнево моніторимо та слідкуємо за станом цих юридичних осіб, за розглядом юридичних справ стосовно них," - розповів Журавко.

Крім того, посадовець повідомив список підпримств-боржників в області: Державне підприємство "Трест "Олександріярозрізобуд", Завод з виробництва ядерного палива, фермерське господарство "Володимирське", Товариство "Олімпік", Олександріяська фабрика діарамних паперів, КП "Оберіг", Державне підприємство "Маловисківський спиртовий завод" тощо.

Нагадаємо, на Кіровоградщині розглядають майже 18 тисяч заборгованостей по аліментах.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама