Суспільство

В Олександрійському педколеджі призначили нового керівника

. 3316

 

Рішення про призначення директора КВНЗ “Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського” було прийнято сьогодні, 8 червня, під час сесії Кіровоградської обласної ради.

 7Новим директором стане Анатолій Литвин. Проект рішення про призначення було підготовлено на підставі протоколу виборчої комісії з виборів керівника КВНЗ “Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського” від 17 квітня 2018 року та заяви Литвина Анатолія Васильовича про призначення його на посаду директора комунального вищого навчального закладу “Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського”

Відтак, депутатський корпус облради прийняв рішення призначити Литвина Анатолія Васильовича на посаду директора комунального вищого навчального закладу “Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського” строком на п'ять років та в установленому порядку укласти з ним контракт.

До цього Анатолій Литвин працював викладачем природничих дисциплін в коледжі та є його випускником. Від 17 січня 2018 , за результатами співбесіди був призначений тимчасово виконуючим обов’язків директора цього навчального закладу.

 

Литвин Анатолій Васильович, 1967 року народження, має повну вищу педагогічну освіту та досвід роботи в закладах освіти, виконуючий обов’язки директора комунального вищого навчального закладу „Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського” з лютого 2018 року.

 

Нагадаємо, попередній директор КВНЗ “Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського” Станіслав Микитович Гайдук помер 7 січня 2018 року після довготривалої хвороби.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама