Суспільство

На Кіровоградщині збільшать виплати допомоги учасникам АТО та Революції Гідності

. 1197

 

Сьогодні, 8 червня, під час засідання сесії Кіровоградської обласної ради бло прийнято рішення про внесення змін до програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки.

 


Змінами та доповненнями передбачається включення до Програми категорії осіб, яким надається статус “Постраждалий учасник Революції Гідності” та надання їм, а також учасникам АТО, членам їх сімей, сім’ям загиблих учасників АТО додаткових до передбачених законодавством пільг.

Збільшується розмір одноразової грошової допомоги пораненим учасникам АТО з 5,0 тис.грн до 10,0 тис.грн. та сім'ям загиблих з 10,0 тис.грн. до 20,0 тис.грн.

Передбачається надання послуг сімейного відпочинку та санаторно-курортного лікування демобілізованих учасників АТО, у тому числі осіб з інвалідністю внаслідок війни; членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО, постраждалих учасників Революції Гідності. А також уточнено категорії осіб, які мають право отримання безкоштовної медичної допомоги та/або проведення високовартісного медичного обстеження на базі обласного госпіталю для ветеранів війни, а саме: учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, постраждалим учасникам Революції Гідності.


Відповідний проект рішення депутати облради підтримали майже  одноголосно.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама