Суспільство

Дев’ять ОТГ Кіровоградщини уже отримали право розпоряджатись сільгоспземлями

. 1618

6 червня в рамках розпочатого Кабінетом Міністрів України у лютому поточного року процесу передачі земель 199 об’єднаних територіальних громад отримали у комунальну власність землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів.
Загалом цього дня у комунальну власність об’єднаних територіальних громад України передано понад 360 тис. га земель сільськогосподарського призначення, із яких більше 13 тисяч – у Кіровоградській області, повідомляє прес-служба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Зокрема, у Києві під час ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2018» документи про передачу земель підписали керівники Тишківської сільської ОТГ Кіровоградської області.

А у Головному управлінні Держгеокадастру у Кіровоградській області відбулося підписання документів про передачу земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у розпорядження об’єднаних територіальних громад Кіровоградщини. Зокрема, документи підписали голови Соколівської, Катеринівської, Первозванівської сільських, Смолінської, Компаніївської селищної та Бобринецької міській об’єднаних територіальних громад.

В попередній період землі сільгосппризначення (37,4 тис га) отримали ще 49 об’єднаних територіальних громад, у т.ч. Помічнянська міська та Великосеверинська сільська ОТГ Кіровоградської області.

Нагадаємо, 31 січня Уряд схвалив розпорядження № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама