Суспільство

Суд проситимуть заборонити експлуатацію 5 соцзакладів в Олександрійському районі

. 1106

 

В Олександрії по 5 закладах освіти і охорони здоров'я направлено звернення до суду стосовно заборони експлуатації будівель.

 

Про це повідомили представники ДСНС під час чергового засідання робочої групи з перевірки забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури, повідомляє прес-служба ОДА.

Учасники засідання обговорили результати перевірок будівель закладів освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту, фізкультури та спорту, а також приміщень адміністративного призначення міста Олександрії та Олександрійського району.

Серед найпоширеніших порушень – несправність пожежної сигналізації, відсутність автоматичних систем пожежогасіння та вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій тощо.

За підсумками засідання Сергій Коваленко дав доручення відповідальним особам на територіях розробити і подати до управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА узгоджені із ДСНС плани-графіки заходів з усунення виявлених порушень на об’єктах соціальної інфраструктури та ліквідації недоліків. Посадовець підкреслив, що лише своєчасне виконання відповідних робіт дозволить у подальшому експлуатувати зазначені об’єкти.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама