Суспільство

На Кіровоградщині реорганізують Новомиргородський інтернат

. 2170

 

Рішення про реорганізацію Новомиргородського дитячого будинку-інтернату ІІ профілю шляхом перетворення у Новомиргородський психоневрологічний інтернат було прийнято сьогодні, 8 червня, під час сесії Кіровоградської обласної ради.

 

За інформацією директора департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації Олександра Догарова, у Новомиргородському дитячому будинку-інтернаті ІІ профілю перебуває 10 дітей з інвалідністю у віці до 18 років, а з 01 липня 2018 року залишиться лише 4 таких дитини, яких передбачається перевести до Знам’янського дитячого будинку-інтернату ІІІ-ІV профілю, відкривши у ньому відділення ІІ профілю. Разом з тим на сьогодні в області є недостатньою ліжкова мережа для чоловіків психоневрологічного профілю, у результаті чого виникла черга у кількості 17 осіб.

Враховуючи зазначене, проектом рішення передбачається реорганізувати Новомиргородський дитячий будинок-інтернат ІІ профілю шляхом перетворення у Новомиргородський психоневрологічний інтернат.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама