Суспільство

Будівництво на злітно-посадочній смузі в аеропорті "Кіровоград" передали в державну власність

. 2130

 Відповідне рішення прийняли в Кіровоградській обласній раді сьогодні, 8 червня, під час сесійного засідання.

 З метою розробки і затвердження ПКД добудови злітно-посадкової смуги та отримання фінансування на його реалізацію, зокрема з Державного бюджету України, забезпечення добудови та часткової заміни злітно-посадкової смуги аеропорту у м. Кропивницькому, що створить умови для посадок багатотоннажних лайнерів, проектом рішення передбачається надання згоди на безоплатну передачу видатків незавершеного будівництва “Подовження злітно-посадочної смуги аеропорту “Кіровоград” у сумі 3636,059 тис. грн. з балансу управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації в державну власність до сфери управління Міністерства інфраструктури України.

"У Кропивницькому є хороші перспективи для розвитку авіасфери. Планується надання злітно-посадковій смузі і міжнародного статусу.  Проте  навряд міський чи обласний бюджет зможе забезпечити належне будівництво, тому задля забезпечення гідного фінансування варто передати цей об'єкт на баланс держави,"- зазначив голова постійної комісії Кіровоградської обласної ради з питань власності Олександр Чудний.

Депутат Погрібний запропонував не передавати у власність, а надати в оренду. Однак, за словами Чудного, об'єкт ще не добудований, тому  фактично немає що передавати в оренду.

Відтак шляхом голосування депутатити підтримали відповідний проект рішення.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама