Суспільство

Дитячі табори відпочинку на Кіровоградщині перевірили на пожежну безпеку

. 2311

Станом на 13 червня готові до оздоровлення дітей табори «Сонячний» Долинського району, «Лісова пісня» Маловисківського району, «Бригантина» Новоархангельського району, «Дружба» Олександрійського району. Загалом цьогоріч у регіоні планується експлуатація шести стаціонарних об’єктів відпочинку та оздоровлення дітей.

tabir vidpochynky

Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області з посиланням на заступника начальника Управління з питань запобігання надзвичайним ситуаціям полковник служби цивільного захисту Василя Штогріна.

Сьогодні в Кропивницькому представництво ДСНС взяло участь у засіданні обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Під час засідання прозвітували про стан протипожежного захисту лікувально-профілактичних закладів області та об’єктів літнього відпочинку і оздоровлення, розташованих на території області.

Зокрема, працівниками Управління ДСНС впродовж квітня було проведено перевірки, які виявили ряд недоліків у згаданих установах.

Під час наради також йшлося про забезпечення протипожежного захисту тимчасових дитячих оздоровчих таборів, які діють на базі шкіл.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама