Суспільство

Понад 3 мільйона гривень виділили на соціальні проекти у Петрівському районі

. 1649

На Кіровоградщині у Петрівському районі визначили соціальні проекти, які реалізовуватимуть у рамках програми «Майбутнє – спільна справа».

Під керівництвом голови Петрівської райдержадміністрації Сергія Завалія і голови райради Тамари Сакари відбулося засідання комісії з питань проведення конкурсу на кращий проект в рамках районної програми взаємодії «Майбутнє – спільна справа», повідомляють на сайті Кіровоградської ОДА.

Під час засідання були визначені переможці. Організатори зазначеного конкурсу соціальних проектів, який проводиться в районі другий рік, - Петрівська районна державна адміністрація, Петрівська районна рада і ПрАТ «ЦГЗК».

Учасниками конкурсу (громадськими організаціями та комунальними підприємствами, установами і закладами району) було подано 39 заявок за різними напрямами і номінаціями. Члени конкурсної комісії ретельно опрацювали документи, подані на конкурс, та оцінили їх за основними і галузевими критеріями. У підсумку сформовані 2 списки: основний з 22 переможців конкурсу на кращий проект та резервний список з 17 учасників.

Основні напрями, за якими реалізовуватимуть проекти-переможці: житлово-комунальне господарство (номінації «Затишний двір», «Чиста вода», «Енергозбереження та енергоефективність»), освіта і спорт (номінації «Кращий клас», «Здоровий спосіб життя», «Творчий розвиток дітей та молоді»), культура (номінація «Сучасна бібліотека») та охорона здоров’я.

Загальний обсяг фінансування проектів-переможців конкурсу склав близько 3,2 млн. грн. в грошовій формі за різними джерелами фінансування (грантових коштів ПрАТ «ЦГЗК» в рамках Угоди про соціально-економічне партнерство - 500,0 тис. грн., коштів районного, сільських і селищних бюджетів, коштів громади та коштів інших грантодавців).

Поширюйте

Коментуйте


Реклама