Суспільство

Кропивницький: міській владі пропонують провести експеримент з електронним квитком

. 2750

Сьогодні під час прес-конференції ПриватБанку в обласному центрі розповіли про перемовини між міською владою та банком у впровадженні електронного квитка в громадському транспорті Кропивницького.

60610 600x450

- Сьогодні ми на стадії перемовин з міською радою. Там повинні прорахувати, що саме вигідно, адже вони оперують державними коштами. Ми запропонували усі програми, які в нас є: оплата через QR-код, за допомогою картки через невеличкі термінали. Рішення за міською радою, якому способі вони нададуть перевагу. Крім того, вони мають врахувати інтереси всіх верств населення, - каже прес-секретар Кіровоградської філії банку Анжела Дзінзюра.

На думку пані Дзінзюри, було б добре, аби в місті були впроваджені всі можливі форми електронного розрахунку, щоб кожен мав вибір, яким способом краще скористатися.

- Маю надію, що дійдемо згоди і міська рада дасть згоду на те, щоб ми запустили експериментальний один маршрут, щоб побачити як активно користуються кропивничани саме таким видом оплати, - відзначає прес-секретар Кіровоградської філії банку. - Плануємо проекспериментувати з маршрутом №274.

Як розповіла "Гречці" прес-секретар, якщо міська влада обире варіант з встановленням QR-коду, то ніяких затрат з міського бюджету не буде:

- Ми самі виготовляємо постери, клеємо в міському транспорті, де нам дають дозвіл і людина зможе розраховуватися через QR-код. Кошти одразу падають на рахунок підприємця, який здійснює перевезення.

Нагадаємо, питання впровадження у місті електронного квитка, у тому числі і за допомогою сервісів ПриватБанку, вже раніше пропонували, але покищо справа стоїть на місці.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама