Суспільство

На Кіровоградщині реалізують 9 проектів за кошти фонду регіонального розвитку

. 2188

Цьогоріч Кіровоградська область отримає 108 мільйонів гривень з держбюджету на реалізацію проектів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку.

1460400970 2682

Про це повідомляє Кіровоградська облдержадміністація з посиланням на голову ОДА Сергія Кузьменка.

До переліку об'єктів, що реалізовуватимуть за кошти ДФРР входять: школа в Побузькому (Голованівський район), дитячий садок “Зернятко” (м. Новоукраїнка), школа в Новій Празі (Олександрійський район), груповий водопровід у Долинській, завершення реконструкції міського будинку культури у Олександрії та дороги в обхід м. Світловодська, а також реконструкція обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву - 2 (м. Кропивницький), капітальний ремонт дитячого садочку “Сонечко” (с. Жовтневе, Устинівський район), капітальний ремонт операційного блока Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру.

- Маємо іще 5 місяців сприятливих погодних умов, щоб виконати всі плани і завдання, які ми на себе брали і на які сьогодні Уряд України виділив кошти, - наголосив Сергій Кузьменко.

За словами очільника області, кожен голова території, де реалізуються такі проекти, несе персональну відповідальність за темпи роботи будівельників.

Нагадаємо, що 54 проекти від Кіровоградщини претендуватимуть на фінансування за кошт ДФРР у 2019 році.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама