файно

Суспільство

На дорозі Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв планують використати до тисячі тонн асфальтобетону (ФОТО)

. 4102

Наразі ремонтні роботи державної дороги "Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв" підрядники продовжують на відрізку км 76-77 між селами Калинівка та Степове Кіровоградського району.

5

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області.

До робіт приступила друга фірма-підрядник «ДС ПРОМ ГРУП» і розпочала влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону.

1

Як відзначають у САД області, ремонтні роботи на дорозі "Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв" були розпочаті ще у 2012 році та через брак фінансування вони були призупинені до цього літа. Тоді провели підсилення конструктивного шару, тепер – влаштування вирівнюючого товщиною в 10 см, а далі – укладка верхнього 5-сантиметрового шару ЩМА-20 (щебенево-мастиковий асфальтобетон).

За інформацією інженерів відділу технагляду САД, план на сьогодні – використати до тисячі тонн асфальтобетону.

На іншій локації цієї ж дороги працює ТОВ «Ростдорстрой» на укріпленні нижнього шару дороги. За сталого фінансування та сприятливої погоди, до кінця будівельного сезону поточний середній ремонт буде завершено на двох ділянках загальною протяжністю 33 км – від м. Кропивницький до с. Полтавка Компаніївського району.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама