Суспільство

Зелену зону на Ковалівці віддали в оренду під забудову (ФОТО)

. 7761

 

У Кропивницькому можуть забудувати сквер поблизу відділку поліції на вулиці Вокзальній.

sk1
Про це вчора під час засідання Громадської Ради при міськраді повідомила активістка ГО "Озеленення Кропивницького" Надія Паливода, яка випадково виявила, що зелена зона нині орендована і може бути забудована закладами торгівлі.

sk2

 

"Гречка" дізналась, хто і коли орендував землю.

Ділянка для адміністративно-комерційного комплексу в оренду на 25 років була надана міськрадою у грудні 2004 року ПП "Єлисаветбудтехніка".

Згідно єдиного державного реєстру підприємств, засновником та директором ПП "Єлисаветбудтехніка" є Олександр Андрійович Чибітько. Основна діяльність підприємства - будівництво.

sk3

Повний тезка підприємця є депутатом Фортечної районної у місті Кіровограді ради та директором КП "Пятдесят років жовтня" відомого містянам як Дендропарк. У декларації Чибітька не вказано, якою підприємницькою діяльністю він займається, але зазначається, що за 2017 рік від заняття бізнесом він отримав 895 777 грн.

У 2015 він балотувався як від БПП, хоча не є членом партії. У 2012 році він також був депутатом цієї ж райради, але балотувався за списками "Партії регіонів", а потім був виключений з її лав у вересні 2013 році.

У травні 2017 "Центрльноукраїнський антикорупційний офіс" запідозрив Чибітька у тому, що він є креатурою родини політиків і бізнесменів Лариси та Миколи Онулів. Тоді депутат райради серед інших згоду на приватизацію комунального приміщення на 600 квадратів (будинку побуту «Темп», що знаходиться поряд з ринком «Європейський») підприємству Онулів, попри те, що фірма до цього моменту заборгувала навіть за оренду приміщення.

Нагадаємо, минулого тижня 47 дерев спиляли на ділянці, які орендує підприємство Онулів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама