Суспільство

З серпня телебачення на Кіровоградщині не працюватиме без цифрового тюнера

. 3649

31 липня на Кіровоградщині буде відключене аналогове телебачення, тому дистриб'юторів просять закупити побільше цифрових тюнерів.

 

ua tv 1 650x410

У зв’язку із наближенням термінів вимкнення аналогового телевізійного мовлення Національна рада звернулася до дистриб’юторів найбільших торгових марок, які постачають на український ринок перетворювачі цифрового сигналу, аби вони максимально забезпечили торгові мережі необхідним обладнанням.

"Зважаючи на ці обставини, регуляторний орган у сфері телерадіомовлення звернувся листами до таких компаній, як ТОВ «НВК «Ромсат», ТОВ «Стронг Юкрейн», «Comfy», «Eldorado», «Rozetka», групи компаній «Фокстрот» (ТОВ «САВ-Дістрибьюшн»), і попросив зважити на можливе різке збільшення попиту серед населення на тюнери й телевізори, які можуть приймати ефірне телебачення у стандарті DVB-T2 (MPEG-4).

Також Національна рада звертається і до дрібних постачальників цифрового обладнання з проханням врахувати ситуацію на вітчизняному ринку та подбати про наявність у роздрібних мережах тюнерів і телевізорів різних цінових категорій – від найдорожчих до найдешевших, аби максимально задовольнити попит населення на необхідне оснащення для прийому цифрового телевізійного сигналу." - йдеться у повідомленні національного регулятора.

Також Національна рада звертає увагу дистриб’юторів на необхідність постачання на український ринок приймачів для цифрового радіо у стандарті DAB+. Оскільки в Україні повноцінно запрацював мультиплекс цифрового радіо, і 9 радіостанцій розпочали мовлення. Незабаром до них приєднаються ще 5 компаній, які стануть переможцями у оголошених конкурсах на цей вид мовлення.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що аналогове телебачення в області відключать в червні. Кіровоградщина і Київ - пілотні регіони із впровадження по країні цифрового ТБ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама