Суспільство

У Кропивницькому боротимуться з сексистською рекламою

. 2111

В управлінні містобудування та архітекти Кропивницького за численними зверненнями про наявність дискримінаційної реклами по місту розпочинають роботу в напрямку запобігання порушень чинного законодавства.

 

7d079a46da6c1b0d06f2d8eda818ff0c

Про це "Гречці" повідомив головний архітектор міста Вадим Мездрін, на прохання прокоментувати інформацію, оприлюднену на сайті міськради про дотримання законодавства про забезпечення гендерної рівності розповсюджувачами зовнішньої реклами та рекламодавцями.

- Ми тільки почали працювати в цьому напрямку. За останній рік було дуже багато звернень, тому ми вирішили працювати в цьому напрямку. Поки я не можу сказати конкретно, як це відбуватиметься. Наразі вивчаємо досвід інших міст, - розповів пан Мездрін.

За словами головного архітектора міста, найчастіші випадки дискримінаційної реклами в Кропивницькому стосуються комерційної реклами.

Крім того, у міській раді звертаються із проханням до власників рекламних засобів, розповсюджувачів зовнішньої реклами та рекламодавців дотримуватись національного законодавства про рекламу, зокрема, змісту та форми зовнішньої реклами.

Дискримінаційною вважається реклама, що принижує гідність людини за ознакою статі в контексті, або у сукупності з ознаками фізичних характеристик, інвалідності, соціального статусу, трудової діяльності, сімейного стану та родинних обов’язків, релігійного віросповідання, інших типів та форм соціо-економічних та особистих відносин людини.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама