Суспільство

У Кропивницькому мати бореться з екс-чоловіком під слідством за право виховувати сина

. 3785

 

Кропивничанка Юлія Волошина написала скаргу Уповноваженому Президента України з прав дитини Миколі Кулебі на роботу служби в справах дітей міськради Кропивницького.

 

b07039b2a8c 680x340

Жінка вважає, що через затягування із проведенням опікунської ради служба фактично намагається відібрати у неї сина, визначивши його місце проживання із екс-чоловіком, який нині під слідством.

Нагадаємо, про історію Юлії "Гречка" писала раніше. Вона розлучилась із чоловіком - екс-правоохоронцем Андрієм Волошиним минулого року. Проте місце проживання дитини не визначали.

Згодом проти чоловіка відкрили декілька кримінальних проваджень за розтрату майна та зловживання службовим становищем, та півроку, поки триває слідство, він знаходився в СІЗО.

За цей час жінка придбала власну квартиру і переїхала туди із сином. Квартиру ж чоловіка за борги віддали одному із кредиторів, а потім перепродали новому власнику.

У травні, Андрію Волошину змінили запобіжний захід на домашній арешт із місцем проживання у квартирі, що йому вже не належить. Він у свою чергу поскаржився на те, що жінку із хлопчиком виписали із його квартири без його згоди. Тому їх реєстрацію за новим місцем проживання скасували, і примусово зареєстрували за старою адресою, де вже є новий господар. Щоб таки виписатись із квартири колишнього, жінка подала до суду.

Також 15 травня вона написала заяву до служби у справах дітей, надала всі необхідні документи аби визначити місце проживання сина з нею. Проте в місячний термін засідання опікунської ради так і не відбулось.

В офіційній відповіді Служби жінку повідомили, що екс-чоловік вважає, що його колишню квартиру продали незаконно і він намагатиметься вирішити це питання.

sluzba

Тому жінка написала скаргу Уповноваженому із прав дитини.

"Я сподівалася що впродовж місяця служба в справах дітей винесе справедливий висновок, тому що я маю роботу і власне житло і можу забезпечити сину найкращі умови життя та розвитку, як я й робила все його життя.
З незрозумілих причин комісія відклала винесення рішення щодо місця проживання нашого сина ще на 30 днів без пояснення причини. Волошин сміється мені в очі в коридорі міськради і каже що житло він скоро орендує і стане опікуном сина і в тюрму не сяде." - пише в скарзі уповноваженому жінка і додає, - "Така позиція служби у справах дітей носить число маніпулятивний характер, тому що квартиру у Волошина А.В. арештувала і продала Державна виконавча служба в рахунок погашення його боргів. Судитися він звичайно за неї може, але це малоперспективно і триватиме роками! Наш син не повинен бути жертвою боргів і злочинів які вчинив його батько. До того ж в реєстрі виконавчих проваджень досі є п’ять проваджень по стягненню боргів з Волошина А.В. і виконавці спокою йому не дадуть і ніякого житла він не матиме. Тому очевидно, що всі його можливі доходи будуть лише кримінальними і рано чи пізно він таки сяде за грати. То як же може служба в справах дітей навіть розглядати можливість щоб син жив з батьком як «заручник» його злочинів, по чужим хатам, і навчався в батька брехати, ховатися і вчиняти нові злочини ?!"

"Гречка" і надалі слідкуватиме за перебігом історії.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама