Суспільство

Реальні чиновники, лікарі та бізнесмени з Кропивницького знімаються у телесеріалі (ФОТО)

. 5453

У Кропивницькому тривають зйомки телевізійного серіалу «У минулого в боргу!» Тут протягом 3 тижнів кіношники працюватимуть над сюжетною лінією, дії якої відбуваються в 90-х роках. Творці проекту пояснили, чому вирішили знімати серіал саме в Кропивницькому і які відомі в місті особи спробували себе в якості акторів.

ser1

Телеканал «Україна» і кінокомпанія Filmstream працюють над 16-серійною картиною «У минулого в боргу!». Команда проекту вже відзняла більшість сцен в Києві і нині працює у Кропивницьокому.

За словами скрипт-супервайзера картини Ірини Середи, рішення знімати в Кропивницькому прийняли ще взимку під час вибору локацій для серіалу. Як виявилося, знімальна група спочатку приїхала дивитися тільки м. Знам'янка – у фільмі буде багато сцен на вокзалі, і Знам'янка як вузлова станція ідеально підійшла кіношникам. Опинившись поряд з Кропивницьким, команда вирішила подивитися і це місто.

ser2

«Спочатку думали, що воно таке сучасне, промислове, а виявилося – це місто 18 століття. Тут старовинна фортеця, красиві будівлі, затишні вулички. Загалом – чудове місто, справжня знахідка. Тут ми знімаємо 1995-97 роки і намагаємося максимально показати місто, наскільки це взагалі можливо. Тут серіали майже не знімали, а ми хочемо, щоб вся Україна побачила, як тут красиво», – каже продюсер серіалу Віталій Сіренко.

Якщо будівлі і вулиці Кропивницького ідеально передають атмосферу 90-х, то такі сучасні атрибути, як кондиціонери, автомобілі та мобільні телефони знімальній групі доводиться маскувати.

Взяти участь у зйомках запросили акторів з «Театру корифеїв». Однак і місцеві жителі, у яких немає профільної освіти, також проявили інтерес до кінопроцесу. Як каже режисер картини Мирослав Маліч, у масових сценах беруть участь і вчителі, і керівники підприємств, і навіть місцеві чиновники. А провідний лікар обласної поліклініки в одному з епізодів зображував, що акомпанує головній героїні, коли та співає. Загалом у масових сценах взяли участь вже близько 500 жителів Кропивницького.

ser3

Справжнім сюрпризом для місцевих став приїзд зірок кіно і телебачення. У Кропивницькому запросто можна побачити на вулицях популярних акторів Ольгу Сумську, Ольгу Гришину, Олену Шилову, Кирила Дицевіча, Дмитра Сову і багатьох інших. Артисти, в свою чергу, не відмовляють нікому у фото і охоче роздають автографи.

«Я вперше в Кропивницькому, мені дуже подобається – тихе, затишне місто, дуже схоже на те місце, де я виросла. Тут всі знають, що йдуть зйомки серіалу, багато хто бере участь. Впізнають частіше, ніж у Києві, підходять, фотографуються», – розповідає Олена Шилова.

«Люди в Кропивницькому дуже доброзичливі, – каже актор Андрій Мородовець. – У вільний час прогулявся містом, і я не здивований, чому вирішили знімати тут. Стилістика будівель відповідає тому часу і тим подіям, які відбуваються в серіалі. Просто чудове місто, мені дуже подобається».

ser4

Як повідомлялося раніше, в серіалі також знімаються актори Олександр Кобзар, Ксенія Ніколаєва, Лариса Руснак, Михайло Гаврилов, Тамара Морозова, Ілля Алексєєв, Наталія Кленіна, Ірина Мельник, Анастасія Цимбалару, Оксана Жданова, Поліна Носихіна і багато інших. Зйомки в Кропивницькому триватимуть до 27 червня.

Нагадаємо, в центрі сюжету серіалу «У минулого в боргу!» – історія двох подруг Вероніки (Олена Шилова) і Лариси (Ольга Гришина). 18-річна Вероніка мріє стати співачкою, тому їде в столицю вступати до музичного училища. У рідному місті залишається її мати, подруга Лариса і закоханий в неї ще зі школи Костя. В дорозі дівчина знайомиться з Вадимом, і хлопець незабаром освідчується їй. Тільки після весілля з’ясовується, що Вадим використав її. Незабаром на дівчину чекає нове потрясіння: Вероніка стає свідком вбивства і змушена переховуватися, адже тепер загроза нависла не тільки над нею самою, а й над усіма її близькими.

ser5

Виробництвом серіалу на замовлення каналу «Україна» займається компанія Filmstream. Зйомки фільму триватимуть до середини літа.

За матеріалами прес-служби ТРК "УКРАЇНА"

Поширюйте

Коментуйте


Реклама