Пішов з життя професор ЦНТУ Григорій Давидов (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2277

21 червня у Кропивницькому пішов із життя один із фундаторів економічної вищої школи Кіровоградщини, декан факультету обліку та фінансів ЦНТУ, доктор економічних наук, професор Григорій Миколайович Давидов.

35849145 1673183372797406 664366818613264384 n

Григорій Миколайович Давидов – випускник Кіровоградського інституту сільськогосподарського машинобудування за спеціальністю «Технологія машинобудування металорізальні верстати та інструменти». Працював асистентом, доцентом кафедр економіки та організації виробництва, бухгалтерського обліку. В період 1987-2002 років очолював кафедру бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності / кафедру аудиту та аналізу господарської діяльності нашого навчального закладу.

В 2002-05 роках Григорій Давидов працював деканом економічного факультету університету; з 2005 року і по теперішній час очолював факультет обліку та фінансів Кіровоградського / Центральноукраїнського національного технічного університету. Також Григорій Миколайович був професором кафедри аудиту та оподаткування ЦНТУ.

В 1992 році Григорія Давидова було обрано член-кореспондентом інженерної Академії України. В 1993 році він став одним із перших фахівців в Україні, хто отримав сертифікат аудитора.

В 2006 році Григорій Давидов захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему «Формування теоретичних основ аудиту» (спеціальність 08.06.04 «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»).

Григорій Миколайович був член двох спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій: Д26.006.06 Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана і Д 41.055.01 Одеського національного економічного університету.

Був заступником головного редактора фахового видання: «Наукові праці Кіровоградського національного технічного університету. Економічні науки»; заступником голови підкомісії науково-методичної комісії Міністерства освіти і науки України зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Григорій Давидов – автор понад 250 публікацій наукового та навчально-методичного характеру, серед яких – чотири монографії та 10 навчальних посібників і підручників із аудиту, обліку і аналізу тощо.

Має почесне звання «Заслужений працівник освіти України» (2006 р.); нагороджений знаком «Петро Могила» (2006 р.) і «Відмінник освіти України» (1998 р.), відзнакою Виконавчого комітету Кіровоградської ради «За заслуги ІІ ступеня» (2010 р.). Почесний аудитор України.

За своє професійне життя Григорій Миколайович Давидов підготував та виховав сотні економістів, які працюють в різних куточках України та світу. Одинадцять аспірантів Григорія Давидова захистили дисертації кандидата економічних наук, також Григорій Миколайович підготував одного доктора економічних наук.

Офіційна панахида за деканом факультету обліку та фінансів ЦНТУ Григорієм Миколайовичем Давидовим відбудеться у вівторок, 26 червня 2018 року об 11.00 у холі Центральноукраїнського національного технічного університету.

Зранку того ж дня (26 червня) у Храмі Преподобного Афанасія Афонського, розташованому на проспекті Університетському, 26 на 101-му мікрорайоні, пройдуть заупокійна літургія (8.00) та відспівування (10.00).

G

Сподобалася стаття?

Реклама
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити