Суспільство

У міськраді Кропивницького не знають скільки в місті колодязів і чи безпечні вони

. 2073

Управління ЖКГ міськради Кропивницького не знає, скільки у місті є громадських колодязів та чи придатна до пиття вода в них.

8202108423 6e17ba7b7d z2 e1438278406246

Таку відповідь на офіційний запит надали «Гречці» в міськраді.

У свою чергу в запиті зазначили, що організація, очищення та ремонт криниць у місті відноситься до повноважень районних у місті рад, а також перевіркою якості води колодязях опікується лабораторний центр, куди і переадресували запит.

Нагадаємо, минулого липня через надзвичайну ситуацію обласний центр на тиждень залишився без водопостачання. Тоді для населення здійснювався підвіз води, проте її бракувало, і це викликало низку проблем і нарікань. Журналісти звернулись до управління ЖКГ надати до оприлюднення список громадських колодязів для оприлюднення, аби частина населення, яка має змогу, сама поповнила запаси води. Проте таку інформацію ЗМІ не надали посилаючись на те, що хвилюються за якість колодязної води і можливі виникнення отруєнь.

Згодом, 13 липня 2017 року, на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступник міського голов Олександр Мосін підняв питання перевірки міських колодязів, аби у випадку надзвичайних ситуацій їх також можна було б використовувати як джерело води для населення.

У свою чергу лабораторний центр неодноразово повідомляв, що у більшості криниць області вода небезпечна до вживання, адже забруднена нітратами, а також радоном.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама