Суспільство

Жителі Кропивницького вийшли до міської ради на захист тварин (ВІДЕО)

 Автор: Валерій Лебідь. 6420

У Кропивницькому відбувся мовчазний флешмоб в підтримку вуличних собак, які потерпають від людей. За словами організаторів заходу, за кілька місяців в місті знищено близько півтисячі тварин.

dog2

 Захід зібрав понад сотню учасників, які прийшли на площу перед міською радою з домашніми тваринами та плакатами

dog3dog4

Оскільки флешмоб був мовчазний, всі коментарі журналісти отримали після нього. Від влади до акції долучився секретар міської ради Андрій Табалов, а відповідати на запитання учасників флешмобу вийшов міський голова Андрій Райкович.

dog5dog7

Як пояснила Ініціаторка акції Олена Данилишин, невідомі труять бездомних тварин, підсипаючи їм до їжі смертельні ліки. Передусім організатори флешмобу намагаються вплинути на місцеву владу та власників аптечних мереж, щоб ті продавали смертельні для тварин ліки виключно за рецептом та вели облік тих, хто купує ці препарати. Також захисники тварин розраховують на місцевих правоохоронців, які наполегливіше шукатимуть вбивць, яких згодом притягнуть до кримінальної відповідальності.

dog8

Міський голова пояснив, що жодних вказівок труїти собак він не давав і виступає проти таких методів. Він пообіцяв поговорити з власниками аптечних мереж стосовно врегулювання питання продажу смертельних для тварин ліків, та вчерговий раз звернутись до поліції з тим, щоб правоохоронці шукали злочинців.

Як відбувалась акція у Кропивницькому, дивіться на відео:

 

Поширюйте

Коментуйте