Суспільство

На початку серпня в Кропивницькому на маршрути вийдуть 10 нових автобусів (ФОТО)

. 5134

10 нових автобусів середньої місткості й вартістю кожен понад 3 млн грн забезпечать перевезення пасажирів мікрорайонів Катранівки, Лелеківки, Новомиколаївки, Старої Балашівки, селища Гірниче.

IMG 5877

Про це сьогодні під час огляду нових автобусів на КП "Електротранс" розповів начальник управління розвитку транспорту та зв'язку міськради Олександр Вергун.

- Вони вийдуть на діючі маршрути. На які ніхто з перевізників не подає документи, оскільки немає відповідного класу автобусів, - каже Олександр Вергун. - Вони будуть запроваджені на ті мікрорайони, які залишилися минулого року без уваги. Наразі розглядається питання сполучення з мікрорайоном Озерної Балки. Якщо на ці мікрорайони запровадимо ці нові автобуси, враховуючи виконання програми за минулий рік, то кожен мікрорайон міста буде забезпечений комунальним транспортом і автобусами, які працюють у звичайному режимі.

IMG 5876

За інформацією директора КП "Електротранс" Олександра Луценка, автобуси розраховані загалом на 72 місця (з яких 27 - "сидячих"), зокрема для людей з інвалідністю.

IMG 5826

- Автобуси з мотором "Мерседес" та автоматичною коробкою, - каже Олександр Луценко.

Аби нові автобуси вийшли на маршрути, потрібно провести конкурс на перевезення пасажирів, який планують оголосити наступного тижня.

- Орієнтовно конкурс запланований на третю декаду липня, тобто якщо все буде добре і конкурс пройде належним чином, то на початок серпня автобуси вийдуть на маршрути, - відзначив пан Вергун.

Зручність та комфортність нового автобусу оцінив міський голова Андрій Райкович, який разом з журналістами проїхався на такому до комунального підприємства.

IMG 5818

- Мені зручно. Мені подобається, - каже міський голова.

Натомість в наступному році програма з оновлення автопарку міста продовжуватиметься.

- Думаю, ще 10-15 автобусів середньої місткості повністю задовольнили б потреби мешканців, - відзначив пан Вергун.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама