Суспільство

ДРАЦС на Попова працюватиме по-новому і без черг

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2148

Замміністра юстиції Олена Сукманова відкрила у Кропивницькому центр з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного сану у форматі «OPEN SPACE».

«Це вже четвертий такий офіс в Україні після Києва, Одеси та Львова. Відтепер жителі та гості Кропивницького зможуть отримати необхідні послуги за короткий проміжок часу у зручному офісі, де немає черг. Мін’юст вкотре підтвердив, що є одним із лідерів серед органів влади із запровадження сучасних якісних послуг та технологій. І надання громадянам доступу до таких технологій та сервісів є одним із пріоритетів нашого відомства», - сказала Олена Сукманова.

Як повідомляє Мін'юст, у цьому офісі можна буде отримати свідоцтва про народження, шлюб чи його розірвання, свідоцтво про зміну імені, повторні свідоцтва та витяги з державного реєстру актів цивільного стану. Всі ці послуги надаються у форматі «єдиного вікна» за лічені хвилини.

«Оpen space» - сприяє відходу від «кабінетної системи» надання послуг та забезпечує їх відкритість, мінімізує корупційні ризики, дозволяє отримати послуги без черг завдяки функціонуванню «електронної черги», що відповідає європейським стандартам.

Адреси центрів: м. Київ, вул. Заслонова, 16, м. Одеса, вул. Розумовська, 37, м. Львів, вул. Івана Франка, 157. м. Кропивницький, вул. Попова, 26.

 

Поширюйте

Коментуйте