Суспільство

Кіровоградському тубдиспансеру подарували оргтехніку для оперативної роботи з пацієнтами (ФОТО)

. 1476

27 червня Кіровоградський обласний тубдиспансер отримав принтер лазерний Canon LPB-6030B, комп’ютер персональний Office PC (системний блок), монітор LG у рамках проекту «100% життя та якісних послуг на Кіровоградщині».

 IMG 1839

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», що реалізує проект «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на фінансування програми з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у 2018–2020 років.

 IMG 1842

- Техніка передана з метою своєчасного, оперативного внесення даних в базу E-TB менеджер та обробки, аналізу інформації щодо пацієнтів, тобто - фіксування результатів періодичних оглядів лікарсько-консультативної комісії, результати досліджень, побічні дії на протитуберкульозні препарати, дані лабораторних досліджень та висновки спеціалістів на початку лікування та в процесі лікування, фіксування спостереження за вживанням протитуберкульозних препаратів під час лікування, - відзначив виконавчий директор «Всеукраїнської мережі ЛЖВ» Костянтин Данильченко.

Як зауважила головний лікар КЗ «Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер» Галина Горенко, для медзакладу наразі така технічна допомога дуже актуальна.

- У нас є електронна база пацієнтів, куди ми водимо в тому числі і дані соціального супроводу, - каже пані Горенко. - Техніка буде знаходиться у кабінеті працівника, який безпосередньо працює в даному компоненті програми.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама