Суспільство

З початку року на Кіровоградщині працевлаштували 30 переселенців

. 1484

Із 30 працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб, майже кожен п’ятий знайшов роботу в сфері переробної промисловості, кожен восьмий - у сфері торгівлі та тимчасового розміщення й організації харчування, сільського та лісового господарства.


per

Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.

Загалом протягом січня-травня 2018 року 156 внутрішньо переміщених осіб (ВПО) отримували послуги служби зайнятості області, з них 125 осіб мали статус безробітного.

За направленням служби зайнятості професійне навчання проходили шість безробітних з числа ВПО. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь дев’ять осіб.

Станом на 1 червня статус безробітного мали 68 ВПО, з них 42 особи отримували допомогу по безробіттю (середній розмір якої становив 1699 грн).

Безробітними з числа переселенців є, у переважній більшості, жінки (70,6%).

Вікова структура безробітних з числа ВПО є наступною: частка молоді у віці до 35 років серед переселенців становить 41,2%, осіб віком до 45 років – 36,8%, старше 45 років – 22%.

Розподіл ВПО за освітою є наступним: особи з вищою освітою становлять 48,5%, з професійно-технічною – 28% та 23,5% – з початковою та середньою. Характерним є те, що частка переселенців з вищою освітою є переважаючою у більшості районів.

Професійна структура безробітних з числа ВПО: кожний третій – це законодавці, фахівці, службовці, кожний другий – особи з робітничими професіями, кожний п’ятий – особи без професійної підготовки.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама