Суспільство

У Кропивницькому перевірили на пожежну безпеку 23 торговельно-розважальні центри

. 3297

За результатами перевірки пожежної безпеки сім торговельно-розважальних комплексів міста отримали судові позови про припинення роботи через виявлені порушення.

avarijnyj vyhid evakuacija 6578

Про результати перевірки 23 торговельно-розважальних центрів протягом квітня-травня розповів сьогодні під час апаратної наради міського голови начальник Кропивницького міськрайонного відділу УДСНС області Валерій Жилін.

- На 12 об'єктах мають місце недоліки в частині облаштування та утримання автоматичних систем протипожежного захисту, що унеможливлює своєчасне виявлення пожежі, у 6 об'єктах не встановлено протипожежні двері для перешкоджання швидкому розвитку пожежі, у 8-ми торговельних об'єктах залишаються недоліки, які не дозволяють ліквідувати пожежу самостійно до прибуття пожежних підрозділів, - відзначив пан Жилін. - У 15 закладах торгівлі виявлено низку проблем в шляхах евакуації.

Зокрема, 25 посадових осіб притягнуто до адмінвідповідальності, підготовлені матеріали для cеми позовних заяв щодо зупинення роботи торговельно-розважальних комплексів: ТРЦ "Депот", клуб "Вельвет", "Фуршет" (вул. Героїв України,6), "Епіцентр", "Сільпо", "Копілка", ТОВ "НСК Сіті" (вул. Чміленка).

За результатами перевірки з виконання судових рішень, за словами пана Жиліна, наразі відбувається поступове усунення недоліків з протипожежної безпеки на цих об'єктах.

- Позовні заяви були подані до суду на підставі того, де є порушення, які створюють загрозу здоров'ю і життю людини. Це такі недоліки, як відсутність, або несправність пожежної сигналізації, невиведення цього сигналу на пункт централізованого пожежного спостеження, відсутність протипожежних дверей, - прокоментував "Гречці" пан Жилін.

Детальніше з результатами перевірки можна ознайомитися ТУТ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама