Суспільство

З вересня у Тишківській ОТГ з'явиться аграрний клас

. 1389

На базі Тишківської ОТГ ( Кіровоградська область, Добровеличківський район) з'явиться аграрний крас Українського аграрного ліцею з Умані.

Робота розпочнеться з 1 вересня, повідомляє Agronews.

“Нещодавно в нас була зустріч з освітянами та місцевими депутатами в Тишківській сільській раді ОТГ, під час якої ми презентували методологію Українського аграрного ліцею та представили можливість створення ліцейного класу. По завершенню зустрічі ми отримали підтримку з боку депутатів сільської ради щодо пропозиції створення філії (ліцейного класу) на території Тишківської сільської ради ОТГ” , – зазначає директор ліцею Олена Ярошинська.

Основна місія УАЛ – формування нової генерації українців. Зрозуміло, це не можливо зробити локально в м. Умань та в певному регіоні, тому створення класу УАЛ – це покроковість у реалізації цієї місії, через втілювання методології ліцею в об’єднаних територіальних громадах, селах та мегаполісах України.

Тишківська ОТГ - це перша громада, з якою ліцей починає співпрацю у цьому напрямі. ОТГ об'єднує 4 села Добровеличківського району Кіровоградської області; територіально - центр України, проте регіон економічно на середньому рівні. Молодь виїздить із сіл, відповідно бракує фахівців загалом, немає кому розвивати і агросектор зокрема.

Методологія ліцею має на меті створення умов для якісної та продуктивної освіти в опорній школі загалом, а у ліцейному класі зокрема, це дасть можливість розкритися та реалізуватися кожному ліцеїсту, а також показати переваги агросектора для реалізації потенціалу молоді, а в подальшому молодь громади зможе розвивати свою ОТГ, змінювати стереотипне мислення в громаді.

Наступні етапи створення класу УАЛ: відбір педагогів та проектна тренінгова сесія.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама