Суспільство

У Знам'янці старт проекту Нової української школи може бути зірвано

. 1358

Початок нового навчального року в частині своєчасного проведення ремонтних робіт, а також реалізації проекту «Нова українська школа» в Знам'янці під загрозою зірвання через непроведення більше двох місяців засідань міської ради та невнесення необхідних змін до міського бюджету.

Пор це ідеться на сайті Знам'янської міськради з посиланням на голову постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту Юрія Сопільняка.

Днями відбулося позачергове засідання постійної комісії, де присутні члени комісії обговорили ситуацію, що склалася з фінансуванням освітньої галузі міста.

Якщо до 3 липня не будуть внесені відповідні зміни до бюджету, то виникає загроза своєчасного придбання меблів та обладнання через тривалість процедури публічних закупівель.

Крім того, наразі є необхідним завершення робіт 2017 року, виконання яких було перенесено на поточний рік у зв’язку зі складними погодними умовами.

Зараз виникла ситуація, коли виконавці робіт відмовляються проводити їх через відсутність планових бюджетних призначень, що призвело до збільшення вартості робіт у 2018 році.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама