Суспільство

Суд обрав запобіжний захід для податківця, викритого на хабарі

. 1273

Ленінський районний суд Кропивницького обрав міру запобіжного заходу керівнику одного з підрозділів Головного управління державної фіксальної служби, затриманому правоохоронцями при отриманні 6 тис грн неправомірної вигоди.

112916 045468710992

За інформацією прес-служби обласного управління прокуратури, у своєму клопотанні прокуратура наполягала на триманні чоловіка під вартою, але слідчим суддею ухвалено рішення щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді нічного домашнього арешту.

Прокуратура готує апеляцію на вказане рішення.

Нагадаємо, 26 червня 2018 року працівники прокуратури Кіровоградської області спільно з співробітниками Служби Безпеки в області викрили керівника одного з підрозділів Головного управління державної фіксальної служби в області, на отриманні неправомірної вигоди. Посадовець, який за своїми функціональними обов’язками зобов’язаний здійснювати контроль за виробництвом та обігом алкогольної та тютюнової продукції, нібито вимагав та отримав від суб’єкта господарювання 6 тис грн. За ці гроші він мав «закривати очі» на певні види діяльності, на які законом передбачено отримання окремих дозволів та не нарахувати штраф.

Посадовцю оголошено підозру за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама