Суспільство

У Кропивницькому створять підприємство, яке опікуватиметься світлофорами та парковками

. 1436

 

А ще комунальне підприємство займатиметься дорожніми знаками та розміткою.

autos 1115600 960 720

Про це сьогодні під час наради з керівниками підприємств житлово-комунального господарства міста розповів начальник управління ЖКГ міськради Віктор Кухаренко.

- Комунальне підприємство буде опікуватися світлофорними об’єктами, дорожніми знаками, розміткою, хаотичним паркуванням в Кропивницькому, - каже Віктор Кухаренко. – І це питання потрібно якомога швидше врегулювати.

Наразі положення про створення комунального підприємства з назвою «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна організація» розроблене і розміщено на сайті міськради ТУТ.

Згодом його мають винести на сесію для голосування депутатами.

Згідно з статутом КП, окрім досягнення економічних і соціальних результатів воно отримуватиме прибуток.

Крім того, підприємство вестиме облік та аналіз дорожньо-транспортних пригод, що сталися з причини незадовільних дорожніх умов, розроблятиме заходи з ліквідації умов виникнення місць концентрації ДТП, надаватиме послуги з доставляння та зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках, а також зможе займатися зовнішньоекономічною діяльністю з впровадження передових технічних засобів і технологій регулювання вулично-дорожнього руху.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама