Суспільство

Вулицю Короленка у Кропивницькому планують ремонтувати вночі

. 2548

Була дискусія перекривати повністю рух на вулиці Короленка чи ні. Але враховуючи що це виїзд з міста, велика кількість пасажирського і вантажно-пасажирського транспорту підрядник погодився здійснювати капремонт дороги вночі.

 

1460019662 fc0759626f684a59ab30014e06af9dcb

Про це під час прес-конференції повідомив Віктор Кухаренко, начальник управління ЖКГ.

Підприємство-переможець не новачок у сфері будівництва. Воно має власний асфальтний завод, а також були підрядною організацією, яка будувала об'їзну дорогу навколо Знам'янки.

- Їх потужності і їх технічні можливості дають змогу працювати і вночі. Враховуючи те, що у них власний асфальто-бетон вони можуть працювати на себе тоді, коли це потрібно. Є попередня домовленість , що основні роботи з укладки дороги будуть проводитись вночі. Це дасть змогу зранку пустити транспорт, - пояснив Кухаренко.

Якщо асфальтування відбуватиметься вдень потік транспорту пускатимемо по вулиці Сиваська і Севастопольська. Якщо на деякий час прийдеться перекривати рух електротранспорту, то тролейбуси завершуватимуть свій маршрут біля аеропорту, а основний потік пасажирів візьмуть на себе автобуси.

Наразі на вулиці Короленка відбувається заміна бордюрів, і транспорт рухається без перешкод.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама