Суспільство

Фермери і бджолярі Кіровоградщини можуть отримати бізнес-калькулятор

. 1507

Програма допоможе швидко та ефективно прорахувати економіку сільськогосподарського виробництва, зокрема рентабельність виробництва тієї чи іншої продукції.

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку Кіровоградської облдержадміністрації.

Калькулятор розроблений після п'ятирічного співробітництва з дрібними та середніми виробниками, виявлення й аналізу основних проблем фермерів, які частіше помітні тільки фахівцям з розвитку бізнесу.

У калькуляторі є три розділи: «Наш бізнес», «Потреби нашої сім'ї», «Порівняння потреб з можливостями бізнесу». Калькулятор може проаналізувати витрати та доходи по 10 культурах. Для отримання результату до клітинки вносяться назви витрат, вказується їх розмір, час, коли вони були зроблені, а також розмір доходу, час його отримання, ринки збуту. Після внесення даних калькулятор одразу ж видає інформацію про собівартість продукції, рентабельність виробництва, розмір доходу та навіть суму, яку необхідно відкласти для придбання техніки.

Як відзначають в департаменті, pаповнення калькулятора не вимагає особливих зусиль, не займає багато часу, а всі записи цей ресурс архівує й зберігає надійніше за комірні книги, зошити, листочки. Користувач калькулятора відстежує свій бізнес в динаміці, бачить слабкі та сильні сторони свого бізнесу, може проаналізувати отримані результати та вчасно зреагувати на ситуацію, що виникла.

Безкоштовно отримати бізнес-калькулятори можливо звернувшись до департаменту агропромислового розвитку: заповнити форму нижче ТУТ, де вказати який саме бізнес-калькулятор потрібен і його вишлють на електронну пошту разом з інструкцією. Програми можна також просто завантажити із сайту проекту Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) ТУТ (необхідна реєстрація).

Поширюйте

Коментуйте


Реклама