Суспільство

Вчителі Кропивницького долучилися до встановлення національного рекорду з безпеки (ФОТО)

. 1548

2 липня на площі Конституції у Харкові 600 вчителів та учительок Кропивницького та всієї країни провели рекордну акцію "Вчительство - за простір, безпечний до дитини".

7 флеш моб автор Віталій Сидоренко

Про це повідомляє PR-агенція “Bagels & Letters” з посиланням на організаторів - команду EdCamp Ukraine 2018.

Флешмоб, або як його називають організатори - люд-арт був зафіксований в Національній книзі рекордів України.

5 вчителі автор Віталій Сидоренко

Учителі й вчительки утворили п’ять символічних фігур, кожна з яких позначає той чи інший аспект безпеки. Площа Конституції обрана для люд-арту не випадково: поруч із нею півроку тому відбулася страшна автомобільна аварія, в якій загинуло шестеро людей. Безпека дорожнього руху – один із аспектів, до яких учителі й учительки прагнуть привернути увагу.

- Перша фігура – серце: воно означає любов, емоційний інтелект, психологічну безпеку, фізичне здоров’я. З цього все починається, – розповідає речниця EdCamp Ukraine Ірина Міньковська. – Є знак рівності, бо побудова суспільства, в якому всі мають рівні права і немає місця дискримінації, починається зі школи, і вчительство тут – ключові агенти змін. Є знак “50” у колі – це знак обмеження швидкості в містах. Ми хочемо привернути увагу до необхідності партнерства на дорогах: дотримання правил – зі сторони усіх учасників дорожнього руху, побудови безпечної інфраструктури – з боку держави та місцевих органів управління.

Встановлення освітянського рекорду відбулося в рамках четвертої національної (не) конференції EdCamp Ukraine 2018 для шкільних педагогів, яка триватиме протягом 2-4 липня. Загалом в заході візумуть участь експерти та експертки з усієї України та ще 15 країн світу, які ділитимуться найкращими педагогічними практиками й освітніми методиками, обговорюватимуть способи реформування української школи та шляхи саморозвитку вчительства.

Фото Віталія Сидоренка

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама