Суспільство

Кропивницький апеляційний суд офіційно зареєстровано

. 2728

26 червня на виконання Указу Президента України «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» проведено державну реєстрацію юридичної особи – Кропивницького апеляційного суду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Як повідомляє прес-служба суду, Кропивницький апеляційний суд діятиме в апеляційному окрузі, що включає Кіровоградську область, з місцезнаходженням у місті Кропивницькому та почне свою діяльність з дня опублікування в газеті «Голос України» повідомлення голови новоутвореного суду про початок його роботи.

Того ж дня Апеляційний суд Кіровоградської області припинить здійснення правосуддя (ч. 6 ст. 147 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів»).

Наказом Голови Державної судової адміністрації України від 14 червня 2018 року № 177/к тимчасово виконуючою обов’язки керівника апарату Кропивницького апеляційного суду призначено Карауш Тетяну Олегівну.

Наразі Апеляційний суд Кіровоградської області продовжує здійснювати свої повноваження до початку роботи новоутвореного суду.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама