Суспільство

На Кіровоградщині почали отримувати навчальне LEGO для першокласників (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2924

Близько 11 тисяч першачків, що навчатимуться в загальноосвітніх навчальних закладах Кіровоградщини отримають набори Лего. До кінця липня школи безкоштовно отримають обладнання для майбутніх першокласників – набори LEGO "Six Bricks" ("Шість цеглинок").

0507180402

Як повідомляє сайт ОДА, 5 липня перші набори отримали представники органів управління освітою РДА, МВК та ОТГ області, які розповсюджуватимуть їх по закладах. Це обладнання допомагатиме педагогам впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес з 1 вересня.

Навчальні заклади отримують такі набори LEGO відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України "Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти ігровими наборами "Six Bricks". Меморандум про взаєморозуміння було підписано між Міносвіти та компанією The LEGO Foundation. Компанія безкоштовно забезпечить наборами усі перші класи протягом 2018-2019 року та надаватиме допомогу педагогам в опануванні методики для ефективного використання конструкторів у навчанні. Методичні посібники з використання LEGO та методики "Шість цеглинок" у початковій школі, що містить вправи та ігри, вже опубліковано Міністерством освіти і науки України.
Дітей за допомогою нового обладнання вчитимуть алгоритмічно мислити, домовлятися та досягатися компромісів, експериментувати та аналізувати результати. Першокласники вчитимуться розуміти прості математичні моделі та використовувати їх для вирішення проблемних завдань, робити і перевіряти припущення, зосереджуватися, бути ініціативними, працювати командно складаючи свої "цеглинки" в одну побудову.

Варто зазначити, що набір LEGO «Six Bricks» («Шість цеглинок») отримає кожен учень 1 класу. За попередньою інформацією, у вересні 2018 року навчання в школах Кіровоградщини розпочнуть понад 11 тисяч першачків.

Окрім наборів LEGO «Six Bricks» («Шість цеглинок»), заклади загальної середньої освіти отримають на кожен перший клас набори LEGO «Play Box», що надійдуть в область у листопаді-грудні 2018 року.

 

Поширюйте

Коментуйте