Суспільство

Кияни на підтримку Михайла Ілляшенка

. 1107

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кияни на підтримку Михайла ІлляшенкаДо редакції "Гречки" надійшли ще два листи на підтримку директора  Кіровоградського  академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького Михайла Ілляшенка. Цього разу з Київщини. Обидва - звернення на ім'я Голови Кіровоградської  ОДА Сергія Ларіна.

Подаємо тексти звернень зі скороченнями.

 

Шановний Сергію Миколайовичу!

Звертаюся до Вас із проханням переглянути рішення про зняття з посади директора Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.Кропивницького Михайла Васильовича Ілляшенка.

За роки, відколи театр очолює Михайло Васильович, цей заклад піднявся на якісно новий щабель розвитку, розширив творчі горизонти. Колектив театру під його керівництвом працює самовіддано та добросовісно, докладаючи усіх зусиль для досягнення успіху. Освоюються кращі зразки української та зарубіжної класики, твори сучасних авторів. Театр активно бере участь в Міжнародних та Всеукраїнських театральних фестивалях, де гідно представляє місто та область.

Щороку театр запрошує на Всеукраїнський фестиваль “Вересневі самоцвіти” провідні артистичні колективи республіки. Театр користується авторитетом у мистецьких колах, і велика частина заслуги у цьому саме високопрофесійного, талановитого керівника – Михайла Ілляшенка. Я впевнений, що подальше перебування Михайла Ілляшенка на посаді директора-художнього керівника забезпечить розвиток і процвітання Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.Кропивницького.

З повагою, голова Київського міжрегіонального

відділення НСТДУ Євген Колганов

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Кияни на підтримку Михайла ІлляшенкаЗвернення генерального директора - художнього керівника Київського академічного обласного  музично-драматичного театру імені П.С. Саксаганського до Сергія Ларіна :

Перебуваючи на чолі театру ім. Кропивницького, Михайло Васильович завдяки своєму високому професіоналізму, самовідданій праці та щирому вболіванню за долю закладу і колективу досягнув значних результатів у плані розвитку театру. Колектив театру під його керівництвом працює натхненно та добросовісно.

У репертуарі театру корифеїв –  кращі зразки української та зарубіжної класики, твори сучасних авторів. Театр активно бере участь в Міжнародних та Всеукраїнських театральних фестивалях, де гідно представляє місто та область. Щорічний Всеукраїнський фестиваль “Вересневі самоцвіти”, організатором якого виступає театр ім. Кропивницького, - це важлива подія у культурному житті всієї України. Активна творча діяльність колективу під керівництвом М. В. Ілляшенка не залишається непоміченою в мистецьких колах: театр користується любов'ю та визнанням глядачів та критиків.

Особисто для мене Михайло Васильович є зразком  керівника і людини, яка щиро вболіває за театральну справу та вміє створити умови для процвітання ввіреного йому закладу. Без сумнівів, саме людина з такими професійними та особистісними якостями, як Михайло Ілляшенко, може забезпечити подальший розвиток Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.Кропивницького.

З повагою, генеральний директор-художній керівник

Заслужений діяч мистецтв України,

лауреат премії НСТДУ ім. М.Кропивницького,

лауреат премії НСТДУ ім. П.Саксаганського

В'ячеслав Усков

Фото: звідси

Поширюйте

Коментуйте


Реклама