У Кропивницькому педуніверситет навчатиме магістрів правоохоронної діяльності

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2753

У червні 2018 року на засіданні Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України було затверджено рішення про відкриття у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка нової спеціальності - правоохоронна діяльність.

 

1465901411 pravoohoronna diialnist 2

Як повідомляє сайт університету, мова йде про спеціальність 262 Правоохоронна діяльність галузі знань 26 Цивільна безпека за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Вступники можуть подавати заяви на денну і заочну форми навчання.

Вступати на спеціальність 262 «Правоохоронна діяльність» мають право особи з наявністю диплома про вищу освіту за освітнім ступенем «бакалавр» (освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст»), "магістр" з будь-якої спеціальності.

Абітурієнти, які вступатимуть за новою спеціальністю, матимуть суттєву перевагу: вони складатимуть лише вступні іспити і не складатимуть ЗНО, на відміну від вступників на спеціальність 081 «Право»».

Правоохоронна діяльність – це діяльність спеціально уповноважених державних органів, основною функцією яких є: виявлення, припинення і попередження правопорушень, відновлення порушених прав або покарання правопорушника, якщо відновлення порушених прав неможливо. Підготовка за даною спеціальністю орієнтує в першу чергу на роботу в правоохоронних, судових та інших державних органах.
Професійна діяльність магістра спеціальності «Правоохоронна діяльність» спрямована на Випускники спеціальності «Правоохоронна діяльність» можуть працювати в правоохоронних, судових та інших державних органах.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити