Суспільство

Суддя з Олександрії поскаржилась на втручання в її роботу

. 1446

 

Суддя Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Коліуш Галина повідомляє про втручання в професійну діяльність, повідомляє "Суд.Інфо".

 

У повідомленні судді кажуть, що у виробництві Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області знаходиться цивільна справа про відшкодування шкоди в розмірі 160 тисяч гривень, завданої незаконними діями. Про це повідомляє прес-центр Судової влади України.

3 липня 2018 року в суд надійшла заява про відвід судді Коліуш як головуючої у справі. У заяві зазначено, що існують підстави, які викликають у заявника сумніви в неупередженості судді при розгляді справи.

Зокрема, зазначено, «є інформація, оприлюднена в ЗМІ, про те, що сім'я судді була заслана в судову систему України ФСБ Росії ... з метою її дискредитації і розвалу, а також для захисту диверсантів ДНР і ЛНР в разі потрапляння їх в руки правосуддя України.

Судова практика судді Коліуш за 2017-2018 рр. свідчить про наявність великої кількості судових рішень, які обґрунтовано викликають підозри в корумпованості судді або вкрай низьку кваліфікацію ».

Також заявник зазначив, що наведені підстави, на його думку, виключають можливість винесення суддею обґрунтованого рішення у вказаній справі.

Суддя вважає висловлені в зазначеній заяві підстави надуманими, а висловлені образливі звинувачення, зокрема в скоєнні тяжкого злочину, і поширення недостовірної інформації мають ознаки втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя і є неповагою до судді.

Так, суддя вважає, що шляхом критики і дискредитації судді особа намагається схилити її до прийняття вигідного судового рішення.

Відповідно до ст. 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесені до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

Повідомляється, що Вищою радою правосуддя буде проведена перевірка викладених суддею фактів і прийнято відповідне рішення.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама