Суспільство

Чотири військові містечка з Кропивницького готові впровадити енергосерфіс за кошт інвестора

. 1879

Міноборони має 4 потенційні об'єкти енергосервісу на Кіровоградщині, де можна впровадити енергоефективні заходи.

 

energoservis 800 445

Вигоду від впровадження ЕСКО-проектів на військових об’єктах презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представникам установ та організацій, підпорядкованих Міноборони, у рамках семінару, проведеному Держенергоефективності спільно із Представництвом Фонду ім. Ф.Еберта, повідомляє прес-служба Держенергоефективності.

У 2018 Держенергоефективності ініціювало тісну співпрацю із центральними органами виконавчої влади (ЦОВВ) для реалізації ЕСКО-проектів саме у державних закладах. Спільними зусиллями сформовано базу, яка, крім 13 тис. бюджетних установ, тепер налічує ще близько 4 тис. об’єктів ЦОВВ, які вже можуть оцінювати ЕСКО-інвестори для реалізації енергоефективних проектів

У співпраці з Держенергоефективності Міноборони узагальнено та оприлюднено на своєму сайті інформацію щодо енергоспоживання 330 потенційних ЕСКО-об’єктів, які можуть зацікавити інвесторів.

Міноборони стало одним із перших міністерств, з яким Держенергоефективності уклало Меморандум про партнерство у сфері енергосервісу.

У Кіровоградській області таких об'єктів підпорядкованих Міноборини чотири:

* Військове містечко № 1, м. Кропивницький
*Військове містечко № 2, м. Кропивницький
*Військове містечко № 9, м. Кропивницький
*Військове містечко № 10, м. Кропивницький

Завдяки енергосервісу на об’єктах, підпорядкованих Міноборони, можна впровадити необхідні заходи з енергоефективності, не залучаючи бюджетні кошти. Результатом стане суттєве зменшення енергоспоживання та заощадження на витратах на комунальні платежі, а також підвищення комфорту перебування у приміщеннях та подовження життєвого циклу будівель.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама