Сварка між представниками Громадської ради Кропивницького закінчилась кавою на голові

15:23, 12 Липня, 2018

У понеділок, 9 липня, відбулося засідання комісії громадської ради з питань ЖКГ при міськраді Кропивницького. Після засідання, стверджує член громадської ради Леонід Лузан, його облив окропом колега.

 

« Після засідання комісії членами громадської ради було вчинено хуліганські дії. Мене облили окропом. Я звернувся до правоохоронних органів і мене госпіталізували по швидкій. Зараз я знаходжусь на лікуванні через отримані опіки. Вважаю, що такі дії членів громадської ради, які не згодні зі мною не повинні так чинити. Це не корида, це громадська рада. Тут можуть бути різні думки, щодо них має вестись діалог. Ми не маємо вирішувати питання ні кулаками, ні обливанням кип’ятком, ні зеленкою.» – розповів Лузан на опублікованому в групі Громадської ради в Фейсбуці відео.

Лузан вважає, що таке хуліганство може бути пов’язано з тим, що він виступав на сесії міськради як противник створення наглядових рад.

«Але я виступав не від громадської ради, а від організації «Правовий напрям»,» – зазначає активіст.

Член Громадської ради, учасник АТО Василь Чернійчук, якого звинувачує потерпілий, у свою чергу пояснив “Гречці”, що конфлікт абсолютно не стосується роботи громадської ради, а є особистим. Під час палкого спілкування він дійсно вилив чашку кави, яку пив.

Зокрема, Леонід Лузан один із тих, хто подав заяву до поліції через те, що Василь Чернійчук облив зеленкою нардепа від «Опоблоку» Сергія Ларіна.

Сьогодні, 12 липня, мало б відбутись чергове засідання громадської ради, але наразі через інцидент його перенесли.

 

Останні новини по темі
Кропивницька «Зірка» у товариській грі поступилася “Металургу”
2018 07 11 0
Медичні заклади Кіровоградщини потребують майже 160 лікарів
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024