Суспільство

Скандальну вчительку з Кропивницького пообіцяли перевірити в серпні

. 5192

Управління освіти обіцяє провести перевірку фактів викладених у матеріалі "Гречки" стосовно поведінки скандальної вчительки молодших класів після її виходу з планової відпустки.

Proverka 1728x800 c

Нагадаємо, батьки учнів четвертого класу ЗОШ №4 поскаржились на те, що літня вчителька Ніна Вікторівна Богданова-Дробаха принижувала їх дітей та надали аудіозаписи. Після розслідування ситуації вчительці дирекція школи надала догану, з якою жінка не погодилась і планує подавати до суду.

"Управління освіти ініціює проведення перевірки за даними фактами, але у зв'язку з тим що педагогічні працівники перебувають у відпустках, дана перевірка буде проводитись в кінці серпня.За результатами перевірки керівнику закладу будуть надані рекомендації, щодо подальшої роботи даного працівника відповідно до кодексу законів про працю України", - прокоментувала прес-службі міськради ситуацію Олена Васильєва, начальник відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти Міської ради міста Кропивницького.

У свою чергу у відповіді на звернення батьків зафіксовано порушення педагогічної етики та надано рекомендації адміністрації закладу.

upr

Поширюйте

Коментуйте


Реклама