Суспільство

Громадські активісти перевірили претендентів на посаду головного лікаря «швидкої» Кропивницького (ФОТО)

. 5380

Трьох кандидатів на посаду керівника комунального закладу «Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги» промоніторили на доброчесність представниці громадської організації «Асоціація Політичних Наук» (АПН).

37024706 678051155876823 3024057701127684096 n

Результати такої перевірки оголосили 10 липня під час відкритого обговорення з громадськістю претендентів на посаду головного лікаря (в рамках зустрічей #HealthReformHub).

Нагадаємо, що до конкурсу комісія допустила трьох лікарів міської лікарні швидкої медичної допомоги: лікар-хірург Михайло Фєдєчкін, заступник головного лікаря Валерій Заремба, т.в.о. головного лікаря Руслан Іванов.

Зокрема громадські активісти перевірили декларації кандидатів та в пошуковій системі YouControl. 

- Насправді ми «нарили» не так багато, як хотіли, - розповідає керівниця інформаційного департаменту Асоціації Політичних Наук Олена Сінченко. – Ні в одного з претендентів на посаду головного лікаря немає ні заводів, ні параходів, навіть не у всіх машини є. Тобто в деклараціях нічого такого особливого ми не знайшли.

За словами пані Сінченко, на дослідження даних про кандидатів вони витратили стільки часу, скільки зазвичай втрачають на моніторинг політиків і чиновників, однак в останньому випадку їм вдається знайти більше цікавої інформації.

До речі, на зустріч з обговорення завітав також один з претендентів - Руслан Іванов. Представники громадськості особисто претендентів не запрошували на обговорення, однак інформація про захід була у відкритому доступі в соцмережі.

37043105 678050849210187 236128875208245248 n

Зокрема, активістки запитували чи справді пан Іванов був депутатом у місті Знам`янка та балотувався на останніх виборах в депутати до обласної ради від «Опизиційного блоку».

Пан Іванов підтвердив озвучену інформацію, а також відзначив, що вже не є членом партії «Опозиційного блоку».

- Наразі я безпартійний, - відзначив Руслан Іванов.

Також у громадських активістів виникла підозра до функціонування Кіровоградської обласної благодійної організації «Сприяння розвитку медицини» (2012 рік заснування), в якому фігурує директором один із кандидатів на посаду головного лікаря – Валерій Заремба.

- Власники цього фонду колишній головний лікар Скороход і достатньо неоднозначна така особа Віктор Шмідт. Ми хотіли б дізнатися, що це за благодійний фонд та чим він займається? – зазначила Олена Сінченко.

Натомість присутня на обговоренні представниця профспілки медпрацівників області Вікторія Однобочко відзначила, що фонд це так звана лікарняна каса.

- Просто там дуже цікаво зазначено про вид діяльності – інша соціальна допомога без надання житла, - відзначає аналітик Асоціації Політичних Наук Юлія Бочарова-Туз.

Присутні також зауважили, що до обговорення та перевірки кандидатів були запрошені й інші громадські організації. Однак на зустрічі були лише представники АПН.

Відзначимо, що згідно з новими правилами обрання керівників медичних закладів, до складу конкурсної комісії мають залучатись представники громадського сектору. І на виконання цього пункту, представник Асоціації Політичних Наук Володимир Бочаров-Туз увійшов в комісію, яка має обрати керівника лікарні швидкої допомоги в Кропивницькому.

Засідання конкурсної комісії з розгляду (заслуховувань) конкурсних пропозицій учасників та проведення співбесіди призначено на 10:00 27 липня за адресою: 25022, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41 (3 поверх, каб. № 324).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама