Суспільство

Відбувся 3-й рибальський турнір пам’яті Героя України Юрія Коваленка – «Путнік» (ФОТО)

. 4626

На Кіровоградщині відбулись третій відкритий рибальський турнір «ПУТНІК», присвячений пам’яті підполковника Юрія Коваленка.

putnik1

Юрій Вікторович Коваленко з позивним «Путнік», підполковник 3-го окремого полку спецпризначення, який від перших днів війни на сході країни, разом з побратимами став на захист територіальної цілісності України. Загинув військовослужбовець 15 липня неподалік населеного пункту Провалля в районі контрольно-пропускного пункту Ізварине.

putnik3

Разом з командиром загинули ще 8 спецпризначенців:

  • старший сержант Алєксєєв Микола Васильович;
  • молодший сержант Каравайський Богдан Ігорович;
  • старший солдат Бендеров Максим Васильович;
  • старший солдат Майсеєв Станіслав Анатолійович;
  • старший солдат Рябий Дмитро Володимирович;
  • старший солдат Вербовий Максим Вікторович;
  • старший солдат Марков Іван Анатолійович;
  • старшина Гаркавенко Віктор Олександрович (помер від поранень 19 липня 2014 р.).

Підполковник Юрій Коваленко отримав почесне звання Герой України посмертно.

putnik4

В цьогорічному турнірі взяли участь 40 команд. Організаторами турніру традиційно виступили 3-й полк та Кіровоградський Обласний Рибальський Клуб (Бученков Сергій, Кисельов Олег). Захід відбувся за сприяння Кіровоградської Обласної Федерації Рибальського спорту (Кубанський Віталій). Фінансову підтримку та цінні подарунки забезпечили магазини: «Сазан», «Рибалка», «Судачок», «Все для Рибалки», компанія «Флагман», Підприємство «Трофей», Швейна майстерня для рибалок "Strong Shell".

putnik6

За підсумками турніру визначили 17 призерів, які отримали цінні подарунки, дипломи учасників змагань, кубки та медалі.

putnik5

Перше місце з результатом 3740 грамів посіла команда "Енерджі" (Бойко Дмитро, Каленовскій Володимир), на другій сходинці - "КОФРС технопланктон"(Саприкін Єгор, Волошинов Ігор, Кубанський Віталій (тренер)). Команда зловила 3320 г риби. І замикають трійку лідерів учасники з команди "BRAIN" у складі Сколкова Олександра та Левченка Євгена. Їх результат - 2480 г.

putnik7putnik9

Від організаторів медалі, кубки та цінні подарунки вручав заступник командира 3 ОП СпП по роботі з особовим складом Сергій Францішкевич. Серед іншого, він зазначив, що дуже важливо проводити подібні заходи в пам'ять про полеглих військовослужбовців. Також важливо знати рідним та близьким наших героїв, що про них пам'ятають і що ця велика втрата не була даремною.

- Ми повинні пам'ятати їх вчинок і незабувати їхні родини. Навіть таким турніром ми показуємо сім' ям що поважаємо і пам'ятаємо наших героїв і що завжди будемо підтримувати їх.

putnik8putnik11

Поширюйте

Коментуйте


Реклама