Суспільство

У Кропивницькому встановили обмежувачі, щоб вантажівки не паркувались на газоні (ФОТО)

. 2173

 

У Кропивницькому поблизу підприємства "Кіровоградолія" встановили 40 обмежувачів для автомобілів, які не дозволять вантажівкам паркуватись на газоні.

 

37568712 2049168855336432 6437883409489461248 n

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав Андрій Максюта.

"Раніше саме в цьому місці вантажівки, що привозять насіння соняшнику на "Кіровоградолію", заїзжали на газонну частину набережної і чекали в черзі на розвантаження. Після себе залишали сміття на газоні і в річці, розвозили землю колесами, водії прямо під мостом справляли свої природні потреби, доливали масло в двигуни вантажівок і викидали банки з під нього і т.п.

Спеціалізована інспекція міської ради проводила рейди і документувала порушників благоустрою. Це були і плановані рейди в рамках поточної роботи, і відпрацювання території мікрорайону, і реагування на звернення від мешканців мікрорайону, і реагування на депутатські звернення.
На тих, хто смітив (а майже всі вони - іногородні перевізники, водії зерновозів) складали адмінпротоколи. Прибирати доводилося і комунальним службам міста, і "Кіровоградолії"." - пише Максюта.

Наразі компанія "Кернел", до складу якої входить "Кіровоградолія" встановила обмежувачі за свій кошт. Вага кошного з них 135 кг.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама