Суспільство

У держпідприємства на Кіровоградщині знайшли порушень на понад 1,7 мільйона

. 1859

На державному підприємстві "Дослідне господарство "Ставидлянське" Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України аудитори області виявили фінансових порушень-махінацій, що призвели до втрат, на суму 1736,1 тис. грн.

audit 1030x580

Про це повідомляє прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області.

Порушення вивлені під час проведення ревізії за період діяльності ДП з січня 2015 року по лютий 2018 року. Зокрема встановлено, що дослідним господарством через перекручення бухгалтерських даних в частині формування виробничої собівартості, собівартості реалізації продукції, операційних витрат та доходів, а також фінансового результату (прибутку) здійснювалось перерахування до державного бюджету платежів частини чистого прибутку у заниженому розмірі на загальну суму 1515,9 тис. грн.

Дослідним господарством протягом 2015-2017 років надавалася благодійна і спонсорська допомога в обсягах, які перевищували затверджені фінансовими планами суми, на суму 186,6 тис. грн.

Крім того, здійснювалась реалізація цукрового буряка за заниженими цінами та проводились зайві виплати внаслідок завищення наданих послуг на загальну суму 29,2 тис.грн. Понаднормово списувались товаро-матеріальні цінності в сумі 4,4 тис. грн.

Внаслідок порушення законодавства з фінансових питань двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 164-2 КУпАП.

Керівнику дослідного господарства направлено вимогу про усунення порушень.
А про результати ревізії проінформовано управління захисту економіки в Кіровоградській області.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама