Суспільство

Ремонт траси "Олександрівка-Миколаїв" дорожники готові продовжити за додаткові кошти (ФОТО)

. 5765

На дорогу Н-14 "Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв" дорожники мають фактичного фінансування всього на 16 км ремонту і вразі надходження додаткових коштів готові продовжити ремонт траси.

2 1

Про це повідомляє прес-служба САД у Кіровоградській області.

Ми маємо фактичного фінансування всього на 16 км ремонту, але, якщо буде додаткове надходження коштів, готові їх освоїти – маємо і проект, і підрядники готові та і час ще до завершення будівельного сезону також залишається, - каже інженер по контролю якості Служби автодоріг у Кіровоградській області Володимир Міщенко.

Фінансування відбувається за рахунок коштів державного бюджету.

1 copy copy copy copy

Станом на сьогодні на дорозі Н-14 вже підсилили 9,5 км конструктивних шарів, влаштовано 11,5 км вирівнюючого шару і 0,5 км ЩМА.

4

Зараз між селами Степове, Федорівка та Мар’ївка дорожники влаштовують вирівнюючий шар. На іншій ділянці, між Мар’ївкою та Компаніївкою вкладають верхній шар зі ЩМА.

Відзначимо, у червні одразу два підрядники приступили до проведення поточного середнього ремонту на відрізку дороги в межах Кіровоградського та Компаніївського районів. В роботі задіяно близько ста одиниць техніки. Гарантія ремонту – до 5 років.

Нагадаємо, що Кіровоградщина в трійці лідерів за виконанням запланованого річного обсягу з ремонту й будівництва доріг державного значення.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама