Суспільство

11 курсантів Льотної академії відвідали найбільшу у світі авіавиставку в Лондоні (ФОТО)

. 1899

11 курсантів Льотної академії з Кропивницького відвідали найбільшу у світі авіавиставка Farnborough Airshow 2018.

avk2

Такий приз студенти отримали за перемогу в конкурсі «Авіатор» та відвідали Великобританію, організатором якого є благодійний Фонд Бориса Колеснікова, повідомляють організатори конкурсу.

Загалом з України на виставку поїхало 100 студенті.

Авіавиставка відбувалась в передмісті Лондона з 16 по 22 липня. Салон вважається найгучнішою подією в сфері авіації, тут демонструються останні досягнення галузі та інновації, підписуються мільйонні контракти.

«Мало хто з студентів може дозволити собі відвідувати європейські авіафоруми. А завдяки Фонду та його освітньому конкурсу у простих українських хлопців і дівчат є шанс відвідати кращі заходи в сфері авіації, побачити новинки, завести корисні знайомства, перейняти досвід», - поділився враженнями переможець конкурсу «Авіатор 2018», курсант Льотної академії НАУ Артем Лелеко.

Цьогоріч у форумі взяли участь понад 1 500 експонентів зі ста країн світу. В цілому виставку відвідали близько 150 000 любителів авіації.

Ексклюзивно для молодих українських фахівців представники гігантів світового і вітчизняного авіапрому проводять екскурсії та майстер-класи, знайомлять з новинками і останніми розробками авіакосмічної сфери, дають можливість активної і цілеспрямованої молоді відчути себе частиною світу авіації.

Вони відвідали експозиції компаній Boeing, Embraer, Bombardier, Європейського і Британського космічних агентств; побували в салоні лайнера Airbus А-380; зустрілися з представниками вітчизняних ДП «Антонов», «Прогрестех-Україна»; обговорили стан світової та української авіакосмічної галузі, тренди і перспективи.

avk

Поширюйте

Коментуйте


Реклама