Суспільство

В липні Інгул ледь не підтопив приватний сектор у Кропивницькому

. 2280

Під час непогоди з 10 на 11 липня в районі вулиці Херсонської у Кропивницькому Інгул ледь не вийшов з берегів.

 

13554 368x264 2Як повідомляє сайт міськради з посиланням на Сергія Коваленка, начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, річковим потоком у водоохоронній зоні вимило 3 клени, які перегородили рух воді, від чого її рівень на ділянці Інгулу від вулиці Михайлівської до вулиці Кропивницького різко почав підніматися.

Підвищення рівня плеса річки склало 90 см, що створило загрозу виходу води на заплаву та підтоплення домоволодінь жителів приватного сектора вниз за течією, а це мікрорайони Пермський, Маслениківка, Кущівка, Арнаутово, Завадівка.

- Значної за масштабами біди і великих матеріальних втрат могли б зазнати мешканці міста, що проживають на прилеглих до поверхових міських вод територіях, якби комунальні служби пристали на пропозицію чисельних критиків дій міської влади, які позиціонували себе професіоналами і знавцями “гідрологічної науки” з упорядкування річок та їх водоохоронних зон і вимагали припинення розчистки територій від аварійних дерев, - каже Коваленко.

Нагадаємо, активісти виступили проти вирубки дерев на вулиці Київській на березі Інгулу, де нібито мали провести санітарну розчистку узбережжя.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама