Суспільство

В Обознівці відкрили поліцейську станцію (ФОТО)

. 2539

В Обознівці відкрили поліцейську станцію, яка буде обслуговувати 6 сільських рад та проживає більше 4 тисяч громадян.

8 copy

Як повідомляє сектор комунікації ГУ НП в області, тут працюватиме дільничний офіцер поліції сектору превенції Кіровоградського районного відділення Дмитро Нетребенко.

Будівлю та службові приміщення для роботи поліцейського облаштували за підтримки громади. За сприяння генерального директора ПАТ «Кіровоградського рудоуправління» Володимира Кухти, робоче місце офіцера забезпечене необхідною комп’ютерною технікою, будівля обладнана системою відеоспостереження, доступом до мережі Інтернет.

- Для нас дуже важливо, аби дільничний офіцер поліції постійно перебував на території населеного пункту і люди мали змогу звернутися до нього, щоб якнайшвидше вирішити наявні проблеми у зручний для себе час. Для цього ми доклали максимум зусиль, роботу з облаштування завершили у найкоротші терміни, адже самі найбільш зацікавлені у тому, аби на нашій території був порядок, – зазначила голова Катеринівської ОТГ Тетяна Терещенко.

Нагадаємо, у червні цього року на Кіровоградщині вже створено дві поліцейських станції в селищах міського типу Побузьке Голованівського району та Смоліно Маловисківського району.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама