Суспільство

У Кропивницькому розслідують чому жінка потрапила із заводу в реанімацію

 Автор: Валерія Жовтун. 12269

Кропивничанка Ніна Козупляка постраждала на виробництві ТОВ "ТРИ СТАР".  Її вдарило струмом. Принаймні так вважає син жінки - Олег Козупляка, який посилається на думку лікарів. Натомість на виробництві розпочали службове розслідування під керівництвом управління Держпраці в Кіровоградській області.

 

- У суботу (21 липня, - ред.) мені зателефонували з невідомого номера з маминої роботи і повідомили, що їй стало погано і її відвезли в обласну лікарню в реанімацію, - розповідає Олег Козупляка. - Згодом, від родичів, які приїхали до неї, я дізнався, що її доставили в комі, з відмовою роботи легенів, шлунка, серця, та набряком головного мозку. Сам я на той момент був у Рівненській області. Лікар, який її приймав, розповів, що це було ураження електричним струмом. Наразі після консиліуму, лікарі не відкидають можливості ураження струмом, але більше схиляються до теплового удару. Хоча й не можуть зрозуміти, як могли виникнути такі ускладнення від нього.

Наразі, за словами Олега Козупляки, в матері набряк спадає, вона сама дихає, поступово до неї повертається мова.

- Уже можна розібрати окремі слова. Говорить, що нічого не болить. Однак вставати поки не може, - відзначає син потерпілої. - Сьогодні (27 липня, - ред.) маму переводять до відділення неврології в першу міську лікарню.

За приблизними підрахунками родина вже витратила на лікування жінки близько 20 тисяч гривень.

- За перші два дні тільки вісім тисяч пішло, - відзначає Олег.

Що стосується підприємства, звідки жінку і госпіталізували - ТОВ "ТРИ СТАР", то, за словами Олега Козупляки, попросили збирати чеки за лікування, які потім обіцяють відшкодувати:

- У суботу вони виділили тисячу гривень і возили своєю машиною рідних по аптеках нічних у пошуках ліків. 23 липня вони дали на лікування 10 тисяч гривень. Також сказали збирати чеки, за які вони ніби відшкодують гроші.

Скільки ще коштів потрібно на лікування наразі синові потерпілої важко сказати, оскільки не відомо, скільки ще часу продовжиться лікування та яке воно буде.

Натомість усі охочі можуть допомогти в лікуванні жінки, перерахувавши посильну суму на картку "ПриватБанку" (5168 7556 3374 5597 Козупляка Олег Миколайович).

За інформацією речниці ГУ Нацполіції у Кіровоградській області Віталіни Бевзенко, кримінальне провадження розпочато за ч.1 ст.271 Кримінального кодексу України. Стаття стосується порушення вимог законодавства про охорону праці й карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів
громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк.

- Проводиться досудове слідство, - каже Віталіна Бевзенко.

Натомість на підприємстві розпочато службове розслідування ситуації під керівництвом управління Держпраці в Кіровоградській області. Про це "Гречці" повідомив представник компанії, який не захотів представлятися.

- Наразі працює спеціальна комісія, яка проводить розслідування. Лише після закінчення її роботи й повідомлять про висновки, тільки тоді ми зможемо прокоментувати ситуацію. Комісія аналізує документи, робить запит на експертизу, на висновки лікарів. Комісія може працювати до 10 днів. У разі якщо немає необхідних документів для прийняття висновків, комісія може продовжувати роботу до прийняття висновків.

 

Поширюйте

Коментуйте