Суспільство

Підозрюваній в отруєнні собак у Кропивницькому не обрали запобіжний захід (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2887

Засідання Кіровського суду, на якому мали обрати запобіжний захід Юлії Шевцовій, жительці Кропивницького, яку підозрюють в отруєнні тварин, перенесли.

Сьогодні, Кіровський районний суд за головування судді Наталії Варакіної у відкритому судовому 

38033387 1969303633132487 920666075719270400 nзасіданні мав розглянути клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту Юлії Шевцовій. Громадянку підозрюють у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст. 299 - Жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього.

Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю або у присутності малолітнього чи неповнолітнього, або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, або вчинені активним способом, - караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

В засідання з'явилась прокурорка Вікторія Клєвцова, слідча Ольга Балануца, підозрювана Юлія Шевцова, слухачі та журналісти.

Оскільки в засідання не з'явився захисник Шевцової, суддя кілька разів запропонувала підозрюваній просити іншого захисника на етапі розгляду клопотання про запобіжний захід, повідомивши її про таке право. Двічі Шевцова відмовилась, але на третій раз погодилась із тим, що їй потрібен інший захисник.

Прокурорка Клєвцова заперечила проти проведення фото та відеозйомки судового засідання "з метою запобігання розголошення відомостей досудового слідства". Суддя Варакіна клопотання задовольнила.

В зв'язку зі заміною захисника підозрюваної, в судовому засіданні оголошено перерву.
Засідання перенесли на завтра, 31 липня, 14.00.

Нагадаємо, 17 липня за клопотанням старшого слідчого Кропивницького відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області капітана поліції Балануци О.О., судом призначено проведення судової психіатричної експертизи, з метою визначення психічного стану підозрюваної та наявності відомостей, які можуть викликати сумніви щодо її осудності, обмеженої осудності у кримінальному провадженні № 12018120020004630.

А сьогодні вранці, зоозахисники пікетували приміщення Кіровського районного суду.

 

Поширюйте

Коментуйте